HL Display Suomi OY

Kysymyksesi ja kommenttisi ovat meille tärkeitä. Täytä alla oleva lomake tai ota meihin yhteyttä puhelimitse tai sähköpostilla!
Reception_001.jpg Phone: +358 09 562 9180 E-mail: info.fi@hl-display.com Visiting Address

Metsänneidonkuja 6
Duo-talo
02130 Espoo
Finland

Myyntiorganisaatio

Rasmus_Michelsson.JPG
Rasmus Michaelsson Country Manager rasmus.michaelsson@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180
Jaakko_leppanen_HL_Display_Finland.jpg
Jaakko Leppänen Key Account Manager jakko.leppänen@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180
Matias_tallgren.jpg
Matias Tallgren Account Executive matias.tallgren@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180
Tommi_karlsson.jpg
Tommi Karlsson Key Account Manager tommi.karlsson@hl-display.com
Mobiili: +358 40 777 8208
Topi_kunttu.jpg
Topi Kunttu Account Executive topi.kunttu@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180

Asiakaspalvelu

Emilia_hermio.JPG
Emilia Hermiöö Area Customer Service Lead emilia.hermiöö@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180
Jenni-Rapp.jpg
Jenni Rapp Customer Service Officer jenni.rapp@hl-display.com
Mobiili: +358 9 562 91830
Tomi_yrjonen.jpg
Tomi Yrjönen Customer Service Officer tomi.yrjonen@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180
Veera_uimonen.jpg
Veera Uimonen Customer Project Manager veera.uimonen@hl-display.com Puh: +358 09 562 9180

HL Design Center North